Вагонка з дерева
Основні переваги дерев'яної вагонки
Вагонка з дерева, ціна якої на сайті компанії УкрЛеса доступна покупцям з різним бюджетом, володіє всіма перевагами натуральної деревини:
-
натуральність, екологічність;
-
хороша звуко - і шумоізоляція;
-
легкість монтажу, реставрації;
-
міцність, довговічність;
-
підходить під будь-який стиль інтер'єру.
Ці переваги роблять вагонку популярним оздоблювальним матеріалом. Її використовують для зовнішньої і внутрішньої обшивки стін та стелі заміських будинків, квартир, офісів, балконів, лоджій, веранд, підсобних приміщень. За здатність краще, ніж пластик, переносити перепади температури і зберігати при цьому структуру, її вибирають для оздоблення приміщень з підвищеною вологістю - саун, лазень.
Яку вибрати вагонку
Дерев'яна вагонка розрізняється за формою профілю, довжині, ширині і товщині, а також враховують породу дерева, з якого вона зроблена. Це можуть бути хвойні (сосна, модрина, кедр, ялина) і листяні (липа, ясень, дуб, осика, вільха) дерева.
Головні особливості вагонки з хвойних порід - міцність, високі термоізоляційні властивості, здатність витримувати високу вологість. Однак вміст смол і ефірних масел не дозволяє використовувати цей матеріал для будівництва лазень, саун. Для обшивки лазень і саун найкраще підходять листяні породи, такі як липа і вільха. Хоча вони менш довговічні і вимагають регулярного догляду, однак не виділяють смолу, термостійкі, не нагріваються. Для обшивки приміщень без спеціальних вимог найчастіше використовують вагонку з сосни. Ламелі з сосни практичні, надійні, їх ціна найбільш вигідна.
Вибирайте і замовляйте вагонку з натурального дерева і супутні матеріали. У компанії Укрліс можна придбати товар зі складу готової продукції, або під замовлення за найвигіднішими цінами. Оформляйте заявку на сайті або за телефоном.
- Перший вінець із бруса – це не просто перший ряд, який кладеться під час будівництва будинку. Це основа, де в буквальному і фігуральному сенсі будується весь будинок. Цей елемент відіграє ключову роль у створенні каркасу та визначає безліч аспектів, пов'язаних з надійністю та довговічністю будівництва.
- Цвіль на дерев'яних поверхнях не тільки псує їхній зовнішній вигляд, а й становить серйозну загрозу для довговічності матеріалу та здоров'я людей. Плісневі спори можуть викликати алергії, респіраторні захворювання та інші проблеми здоров'я, оскільки забруднюють повітря всередині приміщення.