Продавець УКРЛІС розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
46 відгуків
+380 (97) 552-05-77
+380 (73) 552-05-77
+380 (96) 515-10-10
пр. Мануйлівський,18б (дерев'яний ринок), Дніпро, Україна
ukrles.dp.ua
Залишити відгук

Чим краще покрити імітацію бруса всередині дому?

Як правильно вибрати відповідний засіб?

Імітація бруса один із найблагородніших і найкрасивіших матеріалів. Він надає інтер'єру елегантності, затишку та особливого характеру. Однак дерев'яні поверхні можуть бути такими ж гарними, як і вимогливими. Тому фальшбрус потребує ретельного догляду. Не можна залишати його незахищеним. Він швидко почне псуватися, сережати, вбирати вологу. Як же захистити деревину, щоб вона слугувала довго та гарно мала вигляд? Якщо ви правильно виберіть просочення для стін усередині будинку, то результат перевершить усі ваші очікування. Головне знати, якого ефекту ви хочете досягти.

Є багато просочувальних засобів. Вони мають різні властивості, ціни, вимагають різних трудоватів під час нанесення:

  1. Лак. Лише злегка підкреслює відтінок натурального дерева, кардинально не змінює його колір. Це дуже міцне еластичне покриття з гарним захистом від блякнення, бруду, несприятливого впливу вологи. Буває глянсовим, напівматовим і матовим. Залежно від складу розрізняють кілька різновидів із різними ефектами та твердістю після висихання.

  • На основі розчинника. Затемнюють природний колір деревини та підкреслюють малюнок волокон. 

  • Водорозчинні лаки зберігають природний забарвлення. Однак менш довговічні, ніж на основі розчинника.

  • На основі смол. Найміцніші. Їх брак у тому, що вони дуже токсичні навіть через час після нанесення. Поліуретанові лаки є оптимальними для листяних порід. Для сосни та ялини краще використовувати алкідний або уретан-алкідний.

2. Морилка. Виконує декоративну функцію. Вона глибоко проникає, але не утворює належного захисного покриття на поверхні, тому зверху вимагає нанесення лаку. Може повністю змінити колір дощок. Природний тон світлої сосни легко перетворює на темний горіх або червоне дерево. Є морилки, які оптично старіють деревину або роблять дерев'яні панелі схожими на мармур. Її основне завдання — розмити колірні контрасти та підкреслити лінії зернистості. Найкраще використовувати м'який пензель, добре розподіляючи по поверхні велику кількість засобу. Подальші шари наносять після висихання попередніх.

  • Лакова морилка поєднує в собі властивості лаку та традиційної морилки: Захищає, надає кольору й елегантного блиску. Імітація бруса не тьмяніє з плином часу. Перед нанесенням рекомендують розкрити стіни шаром прозорого просочення.

3. Пропитка. Кольоровий або безбарвний захисний засіб, глибоко проникає в структуру. До складу входять біоциди, які захищають від появи синяви, цвілі, грибків.

4. Масло. Промаслювання не створює захисних покриттів на поверхні сайдинга та не змінює його колір. Глибоко проникає в структуру, зміцнює. Діє як зсередини, так і зовні. Речовина наносять широкий пензлик.

5. Краска. Найвідповідніша — акрилова емульсія. Розбавляють водою, вона не вимагає використання розчинників. Буває глянсовий, сатиновий, матовий.

Немає одного універсального покриття, адже все залежить від ваших уподобань і бажаного результату. Найголовніше — це якісний фальшбрус виробництва компанії УкрЛес. Наші пиломатеріали слугуватимуть довгі роки та матимуть прекрасний вигляд незалежно від покриття.

Інші новини
  • Правильний вибір та розрахунок матеріалів – запорука якісного результату в будь-якому будівельному проекті. Це також стосується укладання підлоги, де помилки призводять до додаткових витрат та складнощів у роботі.
  • Економія на будівництві з дерева без шкоди якості – це цілком реальне завдання, якщо підходити до процесу з розумом та враховувати кілька важливих факторів. Будівництво з дерева, завдяки екологічності та довговічності матеріалу, залишається популярним варіантом для будівництва будинків, лазень та інших споруд. Однак, як і в будь-якому будівництві, тут також можна зіткнутися з перевитратою коштів, якщо не враховувати нюанси.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner